Shkarko CNBC - These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week 🤯 (via @CNBCMakeIt) (CNBC)

Shkarkues i videos nga Cicëroj

Shkarko CNBC - These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week 🤯 (via @CNBCMakeIt)
CNBC

CNBC - These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week 🤯 (via @CNBCMakeIt)

8:39
30 April 2022

These 40-something parents quit their jobs to run their own businesses—now they earn $1 million working 20 hours a week 🤯 https://t.co/tvXa7OPrOs (via @CNBCMakeIt) https://t.co/cl3QACr8DA

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Shkarkuesi më i mirë i videos nga Twitter

Kjo faqe ju lejon të shkarkoni ndonjë video ose audio nga Twitter në vegël tuaj. Ju mund të shkarkoni video me cilësi të mirë me një lidhje të drejtpërdrejtë dhe pa regjistrim. Faqja ka një shërbim në internet.

Pyetjet e bëra më shpesh

Të gjitha pyetjet tuaja që lindin gjatë përdorimit të programit tonë, ne përgjigjemi.

Nëse kam një smartphone, si mund ta përdor për të shkarkuar video nga Twitter në celularin tim?

Në skedarin që shfaqet, do t'ju duhet të klikoni në opsionin e dëshiruar, dhe më pas do të hapet skedari, të cilin mund ta instaloni në mënyrat standarde të pajisjes tuaj. Ajo funksionon me kompjuterë që janë instaluar në kompjuterë (PC, Mac), si dhe pajisje mobile (Apple iPhone, Android).

A mund të shkarkoj GIF nga Twitter?

GIF -të shkarkohen në të njëjtën mënyrë si videot

Cilat janë kufijtë në sa video mund të ngarkoni nga Twitter?

Ju jepet mundësia të ngarkoni video me shpejtësi maksimale dhe me cilësi të lartë.

Ku mund t'i ruaj videot e ngarkuara nga Twitter?

Ekzistojnë metoda të ndryshme të ruajtjes së informacionit nga pajisje të ndryshme. Sigurohuni që të hidhni një vështrim nga afër në dosjen e instalimit në pajisjen tuaj celular, tabletin ose terminalin e kompjuterit. Ju mund të shkoni në shfletuesin tuaj dhe të shikoni historinë e shkarkimit dhe të shikoni seksionin e Historisë së Shkarkimit.

Sa video, audio dhe formate keni?

Është gjithashtu e mundur të zgjidhni formatin kur futni një lidhje nga një video në një skedar video

Si mund të shkarkoj video nga Twitter në HD me cilësi të mirë dhe me cilësi të lartë?

Por në rastin e videos origjinale, kjo varet nga mënyra se si u qëllua dhe redaktuar. Do të jetë e mundur të ngarkoni një video me cilësi të lartë në Twitter. Lista përfshin të gjitha opsionet e mundshme.

Copyright © iambarkingmad.com 2021-2022, , . All rights reserved. DISCLAIMER: iambarkingmad.com is not affiliated with Twitter in any way.

Other languages ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  en ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu