Shkarkues i videos nga Cicëroj

Kopjoni dhe ngjitni lidhjen me çdo video nga Twitter.com

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Shkarkuesi më i njohur i videove në Twitter!

Jemi krenarë që bëjmë shkarkuesin më të mirë dhe më të shpejtë të çdo video nga Tweets Twitter

 • $150k+

  Ruajti përdoruesit tanë gjatë muajit të kaluar në koston e internetit

 • 10+

  Përdoruesit e rinj çdo sekondë

 • 50

  Video shkarkohet përmes ngarkuesit tonë çdo minutë

 • 190k+

  Përdoruesit javën e kaluar

Doesfarë duhet për të shkarkuar një video në Twitter?

Ju nuk keni nevojë të instaloni aplikacione të palëve të treta, programe ose bots telegram për të marrë një lidhje për të shkarkuar video nga Twitter.

1

Ju duhet të kopjoni lidhjen në videon që është postuar në Twitter

Për ta bërë këtë, ju duhet të kopjoni lidhjen në videon origjinale në Twitter. Ju jepet mundësia ta bëni këtë në faqen e internetit ose në aplikacion. Pastaj klikoni Share dhe në cilësimin Share, shikoni për butonin e lidhjes së kopjimit

2

Shtoni një lidhje në videon për shkarkim

Nga Twitter, kopjoni lidhjen në videon e ngarkuar dhe ngjisni atë në kutinë e shkarkimit të videos.

3

Zgjidhni një format dhe cilësi të duhur video

Duke klikuar në butonin e shkarkimit, mund të zgjidhni cilësinë dhe formatin e videos. Ekziston një mundësi për të shkarkuar ose një video të vogël për telefonin tuaj dhe HD me cilësi të lartë

4

Nëse doni të dëgjoni muzikë, duhet të zgjidhni video ose audio

Ju mund ta ruani skedarin në pajisjen tuaj duke zgjedhur audio ose video që dëshironi.

Shkarkuesi më i mirë i videos nga Twitter

iambarkingmad.com Kjo faqe ju lejon të shkarkoni ndonjë video ose audio nga Twitter në vegël tuaj. Ju mund të shkarkoni video me cilësi të mirë me një lidhje të drejtpërdrejtë dhe pa regjistrim. Faqja ka një shërbim në internet.

Video dhe skedarë audio në formate të ndryshme

Ju do të keni mundësi të shkarkoni video nga Twitter në formate të ndryshme, me rezolucione dhe cilësi të ndryshme

Është shumë e lehtë!

Ju gjithashtu mund të shkarkoni ndonjë video në Twitter pa instaluar ndonjë softuer

Pa viruse, pa regjistrim

Për të shkarkuar video, thjesht klikoni në lidhjen në vetë videon. Ju nuk keni nevojë të regjistroheni ose të keni një llogari në Twitter.

Të gjitha pajisjet janë mbështetur

Që nga sot, ju mund të ngarkoni video në çdo pajisje dhe platformë: PC, Mac, Windows, iOS, Android

Pa tarifë

Ju nuk keni nevojë dhe nuk do të duhet të paguani për të shkarkuar video nga Twitter në të ardhmen. Dhe shërbimi do të jetë gjithmonë falas.

Nuk ka kufizime në shkarkimin e videove.

Ju mund të shkarkoni video në Twitter me shpejtësi maksimale

Reagimet e Përdoruesit

Nëse doni të shkarkoni nga Twitter, ne gjithmonë mirëpresim reagimet tuaja. Dërgoni idetë ose sugjerimet tuaja tek ne me postë elektronike.

Gatuaj

Catherine Bechtelar

Gatuaj

Dhe unë e dua këtë faqe sepse ju lejon të shkarkoni video nga llogaria juaj në Twitter direkt në telefonin tuaj. Vetë shërbimi në internet hapet shumë mirë nga telefoni im dhe ruan skedarin e videos në një dosje standarde në kompjuterin tim.

Fizikan

Travis Hoppe PhD

Fizikan

Unë kam pasur mundësinë të punoj me disa shërbime për të shkarkuar nga Twitter. Dhe më e mira është e juaja! Nuk ka nevojë për ndonjë reklamë, dizajn të mirë, punë të shpejtë! Shërbimi i cili është më i përshtatshëm për shkarkim

Shofer taksie.

Silvia Skiles

Shofer taksie.

Padyshim, ky është shërbimi më i mirë për të shkarkuar video nga Twitter. Cilësi e lartë, shkarkim i shpejtë dhe pa filigran nga Twitter.

Pyetjet e bëra më shpesh

Të gjitha pyetjet tuaja që lindin gjatë përdorimit të programit tonë, ne përgjigjemi.

Nëse kam një smartphone, si mund ta përdor për të shkarkuar video nga Twitter në celularin tim?

Në skedarin që shfaqet, do t'ju duhet të klikoni në opsionin e dëshiruar, dhe më pas do të hapet skedari, të cilin mund ta instaloni në mënyrat standarde të pajisjes tuaj. Ajo funksionon me kompjuterë që janë instaluar në kompjuterë (PC, Mac), si dhe pajisje mobile (Apple iPhone, Android).

Sa video, audio dhe formate keni?

Është gjithashtu e mundur të zgjidhni formatin kur futni një lidhje nga një video në një skedar video

Cilat janë kufijtë në sa video mund të ngarkoni nga Twitter?

Ju jepet mundësia të ngarkoni video me shpejtësi maksimale dhe me cilësi të lartë.

Ku mund t'i ruaj videot e ngarkuara nga Twitter?

Ekzistojnë metoda të ndryshme të ruajtjes së informacionit nga pajisje të ndryshme. Sigurohuni që të hidhni një vështrim nga afër në dosjen e instalimit në pajisjen tuaj celular, tabletin ose terminalin e kompjuterit. Ju mund të shkoni në shfletuesin tuaj dhe të shikoni historinë e shkarkimit dhe të shikoni seksionin e Historisë së Shkarkimit.

Si mund të shkarkoj video nga Twitter në HD me cilësi të mirë dhe me cilësi të lartë?

Por në rastin e videos origjinale, kjo varet nga mënyra se si u qëllua dhe redaktuar. Do të jetë e mundur të ngarkoni një video me cilësi të lartë në Twitter. Lista përfshin të gjitha opsionet e mundshme.

A mund të shkarkoj GIF nga Twitter?

GIF -të shkarkohen në të njëjtën mënyrë si videot

Copyright © iambarkingmad.com 2020-2022, Shqipëri, . All rights reserved. DISCLAIMER: iambarkingmad.com is not affiliated with Twitter in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu